top of page

Foto opdracht negatieve ruimte

Begin 2022 hebben we het initiatief genomen om 3 of 4 foto opdrachten per jaar te organiseren voor de clubleden waarbij we rond 1 bepaald thema werken. Dit kan zowel een techniek zijn, een genre, of een onderwerp. Een belangrijke vereiste is wel dat dit door alle fotografen en het meeste materiaal kan uitgevoerd worden. Bij deze opdracht werkten we rond de techniek van "negatieve ruimte". Dat het geen simpele opdracht was blijkt uit het resultaat. Van de 21 ingezonden foto's is er slechts 1 foto rechtstreeks verkozen en 2 zijn door de deliberatie geloodst, dit zet de prestatie van de geselecteerde fotografen natuurlijk wel nog meer in de verf. Een dikke proficiat aan Ronny Van De velde en Mark Daemen en als klap op de vuurpijl Dirk Heylen die met de eerste prijs gaat lopen en een zelfgebakken cake heeft gekregen die hij direct heeft uitgedeeld. Bedankt iedereen voor de leuke avond. Hieronder de winnende foto's.

64 weergaven

Recente blogposts

Alles weergeven

En wat nu met die ‘drones’?

Foto en video materiaal vastleggen geeft effectief een ander (vogel)perspectief. Wat kan/mag ….. maar vooral mag niet? Zowel binnen de club & op ‘t veld krijg ik regelmatig de vraag en/of opmerking wa

Marc Pennarz in GVA

Komt Marc een lezing geven in onze club...? Lees hier het artikel op de website van Marc Pennarz

bottom of page